Prodávejte s náma

Snažíme se, abyste na našich tržištích potkávali jen dodavatele kvalitních potravin, jasného českého původů, vysoké kvality, za použití minima chemie a vynikající chuti.

Nabízíme stabilní místa se stálou klientelou, dobré tržby a průběžnou reklamu v médiích. Zájemci hlaste se prosím především mailem na trhy@davidkovokoreni.cz nebo telefonicky na 731 444 806.

 

 

 Co se může prodávat?

Farmářské tržiště Vyškov je potravinovým trhem, na němž lze prodávat výhradně domácí (české) potraviny, výpěstky, resp. výrobky. 

Kdo může prodávat?
Na tržišti může prodávat pouze výrobce (farmář) anebo jím určený prodejce. Další linie prodeje (prodejce prodejce, dealer apod.) je zakázána.

Kdy přijet?
Příjezd na tržiště důrazně doporučujeme do 6:30 hod. Je to jednak kvůli parkování – parkování je pro prodejce vyhrazeno, avšak počet vyhrazených parkovacích míst je omezen a jednak kvůli stavbě stánku a aranžování zboží. 

Kolik toho přivézt?
Raději se více zásobte! Zákazníků je zaplať pánbůh dostatek a je lepší něco málo odvézt domů po dobré tržbě, než mít brzy vyprodáno.

Jak a jde zaparkovat?
Parkování zajištěno u prodejního stánku.

Otevírací doba
Od 8:00 do 13:00.

Prodejní stánky
Prodejce musí mít vlastní stánek barevností a tvarem podobným většině na tržišti – viz foto) anebo si tentýž stánek koupit u výrobce (www.stanky.cz). Stánek si každý prodejce montuje i demontuje sám. Stánky nelze uskladňovat.

Reklama mimo prodejní stánek
Mimo prodejní stánky není povoleno prodejcům instalovat (jinak umisťovat) vlastní (i cizí) reklamu, ledaže se na tom osobně dohodne s pronajímatelem.

 

 

 

 

 


Kontakt

Farmářské trhy ve Vyškově

731 444 806
737 610 377